Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Платники Мелітопольської ОДПІ поповнили місцеві бюджети на 266 мільйонів

23.05.2017 -

За січень-квітень 2017 року платники Мелітопольської ОДПІ спрямували до місцевих бюджетів понад 266,5 мільйона гривень податків та зборів, при цьому понад 192 мільйони або 72 відсотки загальних надходжень надійшло до скарбниць міста Мелітополь та Мелітопольського району. Темп росту надходжень до аналогічного періоду минулого року в цілому становить 128 відсотків. Про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський.

Він також зазначив, що головним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. З початку року платники Мелітопольської ОДПІ сплатили більше 153 мільйонів, рівень відповідного періоду минулого року перевищено майже на 44 мільйони. У тому числі, до бюджетів Мелітопольщини спрямовано понад 117 мільйонів податку на доходи фізичних осіб, це на 33 відсотки більше, ніж торік.

Наступною за фінансовою потужністю у доходах місцевих бюджетів є єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва. Так, протягом 4 місяців цього року надійшло майже 43 мільйони, а це на 13 мільйонів більше, ніж у січні-квітні 2016 року. При цьому до бюджетів Мелітополя та Мелітопольського району сплачено 29 мільйонів, що більш ніж на 8 мільйонів перевищує минулорічні надходження.

Від плати за землю бюджети отримали 36 мільйонів, що на 3 мільйони більше за минулорічні показники. У загальній сумі надходжень понад 18 мільйонів або 50 відсотків перерахували власники земельних ділянок та землекористувачі Мелітопольщини.