Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Понад три тисячі мешканців Бердянського та Приморського районів задекларували свої доходи

23.05.2017 -

У період деклараційної кампанії 2017 року понад три тисячі бердянців та приморчан подали декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік. Про це повідомила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова.

Вони задекларували 111,5 мільйона гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж минулого року. З цієї суми до бюджетів надійде 7,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 1,3 мільйона гривень військового збору.

Найбільшу кількість декларацій подали громадяни, які мають у власності земельні паї та самостійно вирощують та реалізують сільськогосподарську продукцію – понад 1,6 тисячі. 475 декларацій надійшло від осіб, які отримали доходи від надання нерухомого майна в оренду, 533 задекларували спадщину, 255 – від продажу рухомого та нерухомого майна.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а і повернення певної суми податку, яку платник сплатив зі своєї заробітної плати упродовж минулого року. З початку року 112 громадян скористалися правом на отримання податкової знижки, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню – 202 тисячі. Проте для таких громадян термін подання декларацій не обмежується, вони можуть зробити це упродовж року.