Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Бердянські платники спрямували на соціальні гарантії 87,8 мільйонів гривень ЄСВ

06.04.2017 -

З початку року платники Бердянщини перерахували до бюджету 87,8 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 24,5 млн. грн перевищує очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 138,7%. Порівняно з січнем-березнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 29,3 млн. грн, або на 45,8%.

Зокрема, за підсумками березня поточного року на соціальні гарантії направлено 32,4 млн. грн. ЄСВ, додатково надійшло 7,5 млн. гривень. Порівнюючи з минулорічним березнем надходження зросли на 13,6 млн. грн., або на 72,1%.

Як зазначила начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова, серед пріоритетів роботи фіскальної служби й надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Варто нагадати, що Законом України від 6 грудня 2016 року №1774 внесено низку змін  щодо нарахування та сплати підприємцями єдиного соціального внеску, які набули чинності 1 січня 2017 року.