Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Олексій Мужев: "Митні платежі на Запоріжжі подолали відмітку в 5 мільярдів"

29.08.2018 -

За оперативними даними, станом на 29 серпня у Запорізькій області до бюджету спрямовано 5 мільярдів 58 мільйонів гривень митних платежів. Як підкреслив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, такий показник у минулому році був досягнутий лише станом на 16 листопада, а у 2016-му – наприкінці року.

– Запорізькі суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності кожного місяця забезпечують, у середньому, більш ніж 632 мільйони, це на 185 мільйонів перевищує рівень щомісячних надходжень у січні-серпні 2017 року. Передусім, це пояснюється позитивним станом зовнішньоекономічної діяльності, зокрема, динамікою експортних операцій, оскільки основні підприємства області є експортоорієнтовними. Крім того, за рахунок залучення до митного оформлення запорізьких імпортерів, які раніше здійснювали митні процедури на інших митницях, надходження до бюджету зросли на 836,1 мільйона гривень, – зазначив Олексій Мужев.

Суб’єкти господарювання, які у 2018 році розпочали обслуговуватися у Запорізькій митниці ДФС, до бюджету сплатили понад 145,6 мільйона гривень митних платежів.