Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "Від власників нерухомості на Запоріжжі надійшло 75,5 мільйона гривень"

24.01.2018 -

Річні надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали майже 75,5 мільйона гривень. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це на 31,5 мільйона більше, ніж у 2016 році.

У територіальному розрізі значні відрахування забезпечили платники м. Запоріжжя – близько 30,5 мільйона, Мелітопольщини та Приазов'я – понад 15 мільйонів, Бердянського, Приморського районів – майже 7 мільйонів, Якимівського та Веселівського районів – 6,6 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 6,5 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 2,7 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів – понад 2,1 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 1,8 мільйона тощо.

Керівник фіскальної служби зазначила, що минулого року податок на нерухомість сплачували більш ніж 4,1 тисячі юридичних осіб, які спрямували до місцевих бюджетів 57,7 мільйона, перевищивши сплату попереднього року на 21,5 мільйона.

Громадяни поповнили скарбниці на 17,7 мільйона, це на 10 мільйонів більше, ніж у 2016 році. Усього торік у регіоні нараховувалось 19,7 тисячі осіб – власників нерухомості, яким фіскальна служба надіслала податкові повідомлення-рішення про сплату податку.