Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Співробітники Запорізької митниці викрили майже півтисячі порушень законодавства

23.01.2018 -

У ході проведення аналітично-пошукових заходів фахівці Запорізької митниці ДФС торік виявили 497 фактів порушення митних правил. Кількість порушень з боку громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на 148 більше, ніж у 2016 році. Стосовно них заведені справи на суму майже 32 мільйони гривень.

Під час провадження у 80 справах вилучені предмети правопорушень на загальну суму 9,5 мільйона, що на 22 справи та на 4,4 мільйона перевищує дані попереднього року.

Також за минулий рік співробітники митниці розглянули 261 справу про порушення митного законодавства (у 2016 році – 160), за результатами яких застосовані штрафи на 21,5 мільйона (у 2016 році – на суму 12,4 мільйона).

Судовими органами винесені постанови у 76 справах про конфіскацію товарів та інших предметів на суму майже 7,5 мільйона та накладення 6 мільйонів гривень штрафних санкцій. У 2016 році цей показник складав, відповідно, 938 тисяч та 531 тисяча гривень.

У поточному році протидія митним правопорушенням та ефективний митний контроль – це один із пріоритетів роботи відомства. Поряд із цим митниця розвиватиме сервісну складову, зокрема, електронні послуги для покращення обслуговування суб'єктів господарювання.