Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "Завдяки спільним діям органів влади запорізькі підприємства погасили зарплатні борги на 42,2 мільйона"

19.01.2018 -

Список підприємств-зарплатних боржників, які повністю або частково розрахувалися зі своїми працівниками, на Запоріжжі торік склав майже 200.

Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, суб'єкти господарювання погасили 42,2 мільйона гривень заробітної плати. З цієї суми до бюджетів та соціальних фондів надійшло 18,5 мільйона, у тому числі, 4,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 14,2 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

При цьому керівник фіскальної служби відзначила, що спільна робота обласних та районних органів виконавчої влади з ліквідації заборгованості перед працюючим населенням дають певні результати. У Запорізькій області за участю представників фіскальної служби регулярно проводяться засідання обласної та територіальних комісій з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час цих заходів аналізувалася ситуація по кожному роботодавцю, розглядалися подальші перспективи.

Минулого року при держадміністраціях та органах ДФС заслухано керівників 204 підприємств, де мали факти несвоєчасних розрахунків по зарплаті. У результаті 191 суб'єкт господарювання виконав вимоги законодавства.

Усього у регіоні, за даними звітності, наданої платниками єдиного внеску, упродовж 2017 року середньомісячний фонд оплати праці перевищував 1,9 мільярда гривень, що на 625 мільйонів більше показника 2016 року.