Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: «Місцеві бюджети Запорізької області отримали 280 мільйонів гривень акцизного податку»

11.01.2018 -

Реалізація підакцизної продукції принесла скарбницям громад Запорізької області 282 мільйони гривень, що на 16,6 мільйона більше, ніж у 2016 році. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, лише за грудень 2017 року до бюджетів було залучено понад 18 мільйонів.

Зокрема, суб'єкти господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, перерахували понад 145 мільйонів, що на 5,3 мільйона перевищує сплату у 2016 році. Від продажу тютюнових виробів надійшло більш ніж 121 мільйон, порівняно з аналогічним періодом попереднього року надходження зросли на 11,3 мільйона.

Більшу частину відрахувань забезпечили платники м. Запоріжжя – майже 143 мільйони, підприємці Мелітопольщини та Приазов'я поповнили бюджет на 59 мільйонів, Бердянського та Приморського районів – на 22,6 мільйона, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – на 14,3 мільйона, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів – на понад 13 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – на 8,8 мільйона тощо.

Для реалізації підакцизних товарів фіскальна служба видала платникам майже 9,5 тисячі ліцензій, з яких 5,4 тисячі – на право продажу вроздріб алкоголю та більш ніж 4 тисячі – на торгівлю тютюном.

Крім того, у сфері обігу підакцизних товарів проведено понад тисячу перевірок суб'єктів господарювання. У результаті виявлених порушень законодавства застосовані фінансові санкції у розмірі 9 мільйонів гривень, донараховано акцизного податку на суму 4,8 мільйона.