Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "Запоріжці сплатили за нерухомість майже 73 мільйони гривень"

29.12.2017 -

Майже 73 мільйони гривень – така сума надійшла з початку року до місцевих бюджетів у вигляді податку на нерухоме майно. Говорячи про надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко відзначила, що рівень сплати податку зріс до аналогічного періоду минулого року на 30,5 мільйона.

При цьому найбільшу частину перерахували платники-юридичні особи – 55,9 мільйона, що на 20,7 мільйона перевищує торішні показники. Громадяни та підприємці-фізособи поповнили місцеві бюджети на 16,8 мільйона, це на 9,8 мільйона більше, ніж торік.

Близько 53 відсотків від загальної суми податку сплачено за нерухомість в обласному центрі – 29,6 мільйона, суб’єкти господарювання та громадяни Мелітопольщини і Приазов'я спрямували до скарбниці 14,4 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 6,6 мільйона, Якимівського та Веселівського – 6,4 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – 6,3 мільйона, Василівського та Михайлівського – 2,6 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського – 2,1 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 1,6 мільйона, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 1,5 мільйона, стільки ж – Токмацького та Чернігівського районів.

Усього в обласному центрі та регіоні перебуває на обліку майже 24 тисячі платників, з яких близько 20 тисяч – фізичні особи та понад 4,1 тисячі – юридичні особи.

Громадянам, які володіють нерухомістю, з якої необхідно сплатити податок, фіскальна служба сформувала та надіслала 25,5 тисячі податкових повідомлень-рішень.

Як підкреслила керівник фіскальної служби, платники можуть звернутися до територіальних управлінь ГУ ДФС у Запорізькій області аби провести звірку даних щодо об'єктів житлової або нежитлової нерухомості. Інформація про структурні підрозділи фіскальної служби та території їх обслуговування розміщена на сайті: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/struktura.