Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: "Запорізькі підприємства забезпечують стабільні податкові надходження"

14.09.2017 -

За січень-серпень 2017 року підприємства м. Запоріжжя та області спрямували до держбюджету 421 мільйон гривень податку на прибуток (без показників великих платників, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). З цієї суми 84 мільйони або 20 відсотків перераховано у серпні.

Як підкреслила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, за всім місяців рівень надходжень суттєво зріс як до показників минулого, так й до прогнозів на поточний рік, відповідно, на 104,2 мільйона та 17 мільйонів.

– Податкові відрахування з прибутку запорізьких підприємств адекватні зростанню показників виробництва, реалізації продукції та надання послуг у різних галузях економіки. Спостерігається поступове збільшення обсягів як внутрішньої, так й зовнішньої торгівлі, товарообороту. Відтак платники регіону стабільно поповнюють бюджет країни, – відзначила Юліана Козаченко.

Більшу половину відрахувань забезпечили підприємства Запоріжжя, які сплатили до держбюджету майже 280 мільйонів, що на 65 мільйонів або на 30 відсотків більше, ніж торік. Суб'єкти господарювання, які обліковуються в Мелітопольській ОДПІ, направили близько 49,5 мільйона, платники Бердянської ОДПІ – 28,6 мільйона, Пологівської – понад 18 мільйонів, Вільнянської – 8,2 мільйона, Токмацької – 7,8 мільйона та Енергодарської ОДПІ – 3,3 мільйона.

Нагадаємо, базова ставка податку – 18 відсотків, для нерезидентів та прирівняних до них осіб – 0, 4, 6, 12, 15 та 20 відсотків, від букмекерської діяльності, азартних ігор – 18 відсотків (із одночасним застосуванням базової ставки), для підприємств літакобудування та платників, які мають право на податкові канікули, прибуток оподатковується за нульовою ставкою.