Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Запоріжжі забезпечено майже 3,6 мільярда гривень митних платежів

13.09.2017 -

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності Запорізького регіону стабільно наповнюють бюджет. За вісім місяців 2017 року вони перерахували до держбюджету 3 мільярди 579 мільйонів гривень. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 676 мільйонів або на 23 відсотка.

Як відзначають фахівці Запорізької митниці ДФС, митні платежі з товарів, що імпортуються для виробництва в промислових галузях регіону, формують основну частину доходів бюджету. Так, за результатами митного оформлення у Запорізькій митниці частка митних платежів, що сплачують промислові підприємства, дорівнює понад 74 відсотки. Від суб'єктів невиробничих галузей забезпечено з імпорту 25,5 відсотка.

Серед груп товарів, з яких надійшло найбільше митних платежів, 38 відсотків складають машини, устаткування та транспорт, паливно-енергетичні товари – 19 відсотків, метали та вироби з них – 16 відсотків, продтовари та продукція сільського господарства – 10 відсотків, хімічної промисловості – 7 відсотків та стільки ж – від митного оформлення мінеральних продуктів.