Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юліана Козаченко: «Безкоштовні електронні ключі отримали 14,5 тисячі запоріжців»

28.07.2017 -

Кількість бажаючих швидко і безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису кожного місяця зростає. Фіскальна служба регіону видала платникам 43,6 тисячі посилених сертифікатів електронного підпису, що на 25,7 тисячі перевищує показники аналогічного періоду 2016 року.

Усього з початку року клієнтами запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС стали понад 14,5 тисячі суб'єктів господарювання, державних службовців та громадян.

В. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко підкреслила, що послугами фахівців центрів у цьому році порівняно з минулим роком скористалися на 9 тисяч осіб більше.

– Зростання кількості власників ключів, передусім, пов'язане з розвитком он-лайн сервісів ДФС. Електронні послуги розширюються як для представників бізнесу, так і для фізичних осіб-громадян. Зручність та доступність цього функціоналу оцінюють все більше платників, віддаючи перевагу дистанційній взаємодії з контролюючими органами, - відзначила Юліана Козаченко.

Сертифікати цифрового підпису у Запорізькій області можна отримати за такими адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й поверх, м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103. Докладна інформація про роботу АЦСК ІДД ДФС України розміщена на веб-сайті: http://acskidd.gov.ua/.