Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бердянські "пізнайчата" разом із податківцями подорожували Країною Майстрів

05.12.2018 -

Саме в таку цікаву і незвичайну подорож мали нагоду вирушити представники фіскальної служби Запорізької області разом із вихованцями бердянського дитсадку "Пізнайко".

В ігровій і доступній формі діти старшої групи не лише дізнавалися про різноманітний світ спеціальностей та діяльність людей, але й приміряли на себе різні професії. Дуже переконливими та серйозними маленькі "професіонали" були в ролі податкового інспектора, продавця, лікаря, перукаря, кухаря, швачки та інших фахівців цієї великої Країни Майстрів. Діти у грі відтворили процес праці різних людей і взаємодію з державною установою під час сплати частини свого заробітку до бюджету. Відвідувачі робочого кабінету майже справжнього податкового інспектора вразили своїм сумлінним ставленням до сплати податків.

Після завершення ділової гри начальник Бердянського управляння ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова подякувала вихователям та дітям за цікаву і оригінальну мандрівку, а також відзначила, що завдяки таким заходам у дітей формується чітке уявлення взаємозв'язку отриманих доходів з оподаткуванням та усвідомлення важливості різних професій у повсякденному житті.

Вихованцям дитсадку представники фіскальної служби подарували різноманітні ігри для приємного дозвілля та розвитку.

Фотоматеріали по темі