Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Токмаччині триває контроль за повнотою сплати земельного податку

04.12.2018 -

Ліквідацію заборгованості з земельного податку та результати заходів "Врожай" на території Токмацького району обговорили представники місцевої влади, фіскальної служби та правоохоронних структур. Позицію ДФС на зустрічі представляла начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова.

Учасники наради підбили підсумки спільної роботи за минулий місяць та розглянули перспективи погашення фізичними особами податкового боргу.

Також керівники місцевих органів влади обговорили можливість проведення зустрічей з представниками райдержадміністрації, Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області та землевпорядників у кожній сільській раді та Остриківській об'єднаній територіальній громаді, в рамках яких буде можливість більш ґрунтовно проаналізувати на місцях виявлені порушення під час заходів "Врожай" та розглянути джерела додаткових надходження до місцевих бюджетів.

Крім того, учасники засідання звернули увагу на необхідність попередження неправильного застосування ставок земельного податку відповідно до рішень, прийнятих деякими сільськими радами.