Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З бердянськими роботодавцями проводяться заходи з ліквідації заборгованості зі сплати єдиного соцвнеску

03.12.2018 -

Питання погашення заборгованості, нарахування та сплати ЄСВ розглядалося під час наради з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних підприємств, бюджетних установ міста, територіальних органів інших державних служб при міському голові міста Бердянська.

Під час заходу начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова звернула увагу на заходи впливу та стягнення, які застосовуються до платників, які не виконали обов'язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску. На теперішній час заборгованість з ЄСВ мають 2593 самозайняті особи-платники єдиного внеску Бердянська на загальну суму 26,2 мільйона гривень.

Зокрема, платникам, у яких наявна недоїмка з єдиного внеску, формуються та надсилаються вимоги про сплату боргу. Лише у листопаді фахівці фіскальної служби сформували 1766 вимог про ліквідацію заборгованості на суму майже 24 мільйони.

Посадовець підкреслила, що працівники Бердянського управління постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з цих питань у ЗМІ, організовують семінари для підприємців та бухгалтерів щодо змін у нарахуванні єдиного соціального внеску.

Начальник Бердянського управління зазначила, що ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Крім того, період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахований до страхового стажу особи до повного погашення боргу.

Крім того, вона довела до присутніх інформацію про розмір єдиного внеску та терміни перерахування до соцфондів, а також про категорію платників, які звільняються від сплати ЄСВ.

Інформацію про проведення нарахувань платник може самостійно переглянути за допомогою електронного сервісу "Електронний кабінет платника податків" на сайті ДФС України (http:/cabinet.sfs.gov.ua) з використанням електронного цифрового підпису, та у разі виявлення розбіжностей або виникнення питань звернутись до фахівців Бердянського управління.

Наприкінці свого виступу Оксана Федорова наголосила, що тільки завдяки добросовісному ставленню роботодавців до виконання своїх обов’язків щодо сплати платежів до бюджету та розумінню необхідності термінового погашення податкової заборгованості можна подолати проблему утворення нових боргів. А це надасть можливість громадянам безперешкодно отримувати соціальні гарантії.