Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новації законодавства обговорили з платниками податків Більмацького та Розівського районів

29.11.2018 -

Днями керівництво та фахівці Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області провели семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців Більмацького та Розівського районів.

Під час заходу учасники обговорили актуальні питання наповнення дохідної частини бюджету, останні зміни у податковому законодавстві, особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб, місцевих податків, застосування спрощеної системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску та легалізації заробітної плати.

Відкриваючи захід, начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй ознайомила присутніх з підсумками надходжень до бюджетів усіх рівнів. Зокрема, за 10 місяців поточного року платники Пологівського, Більмацького та Розівського районів перерахували до бюджетів 518 мільйонів гривень податків та зборів, що на 99,3 мільйона більше, ніж у 2017 році. З них до державного бюджету надійшло 205,8 мільйона, до місцевих – 312,5 мільйона. Вона також повідомила про зміни в організаційній структурі служби, зокрема, про функціональні повноваження Пологівського управління, утвореного на правах відокремленого підрозділу Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Посадовець зазначила, що діяльність фіскальної служби спрямована на забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг, підвищення якості обслуговування громадян та бізнесу.

У ході спілкування висвітлювались питання щодо нововведень у законодавстві, зокрема, стосовно нового порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, нових форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг, змін до порядку декларування валютних цінностей. Керівник управління також повідомила про тестування системи е-Receipt та новий електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується традиційними касовими апаратами та новітніми РРО.

Учасники зустрічі дізналися про правила застосування спрощеної системи, умови переходу з однієї групи на іншу групу єдиного податку, умови ведення обліку, порядку нарахування та сплати ЄСВ, а також про фінансові санкції та адміністративну відповідальність за несвоєчасне перерахування податків, зборів та єдиного внеску.

На порядку денному також були питання оплати праці та трудових відносин, зокрема, присутнім наголосили щодо негативних наслідків у разі нелегального працевлаштування та відсутності законодавчого захисту громадян, а також акцентували увагу на підвищенні рівня заробітної плати найманим працівникам.

Крім того, платники податків отримали інформацію про функціонування сервісів фіскальної служби, відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо сплати податків, зборів і подання звітності.