Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Шановні платники податків – юридичні особи!

21.11.2013 -

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області оголошує про проведення конкурсу та запрошує прийняти участь підприємств (юридичні особи, незалежно від форми власності та реєстрації на території України, що є платниками податку на додану вартість і можуть згідно із статутними документами здійснювати реалізацію майна шляхом проведення публічних торгів або через роздрібну торговельну мережу) для включення до Єдиного реєстру суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, по Запорізькій області, на 2014 рік.

Для участі у конкурсі суб'єкти господарювання – претенденти подають такі документи:

1) заяву про включення до Єдиного реєстру із зазначенням вартості власного капіталу, кількості працівників, наявності офіційної сторінки або електронної адреси в мережі Інтернет;

2) копію установчого документа, засвідчену суб'єктом господарювання;

3) копії ліцензій на право здійснення окремих видів господарської діяльності (за наявності);

4) довідку про власні складські приміщення або копію договору оренди складських приміщень у тому регіоні, де подається заява;

5) копії документів, які підтверджують можливість проведення біржових торгів (свідоцтво про реєстрацію (акредитацію) члена біржі, власника біржового місця, брокерської контори);

6) баланс або фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва та звіт про фінансові результати за останній звітний період, що передує даті подачі документів.

Примітка: якщо суб'єкт господарювання на дату подачі документів перебуває у Єдиному реєстрі 2013 року по Запорізькій області і протягом останнього звітного року зміни до установчого документа не вносились, завірена копія установчого документа не надається.

Конкурсні пропозиції (заява з відповідною інформацією, а також переліком визначених документів для участі у конкурсі) приймаються на адресу відповідної Державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Запорізькій області за місцем реєстрації (обліку), як основного платника податків (для суб'єктів господарювання – претендентів з інших регіонів України – на адресу ГУ Міндоходів у Запорізькій області).

Перше засідання Конкурсної комісії по формуванню Єдиного реєстру на 2014 рік суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, по Запорізькій області, відбудеться орієнтовно 17-18 грудня 2013 року у приміщенні ГУ Міндоходів у Запорізькій області (м. Запоріжжя, пр. Леніна, 166).

За додатковою інформацією з питань проведення конкурсу звертатися за телефонами ГУ Міндоходів у Запорізькій області: (061) 219-05-68, факс: 219-05-15 або за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 166.