Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

"Спасибі за сервіс, за турботу про підприємців"

31.08.2012 -

Зі словами щирої вдячності за зміни, які відбулися в податковій службі до ДПС у Запорізькій області звернулась голова Запорізької міської громадської організації "Професійна спілка підприємців" Таїсія Мельниченко:

- У бізнесі я з 1995 року. Стаж чималий, доводилось на власному досвіді переживати і підйоми, і кризи. Пам'ятаю й часи, коли під будь-яким приводом прагнули тиснути на підприємців. Не мовчали ми, відстоювали свої інтереси. Бувало й так що збиралися і йшли під стіни податкової інспекції аби заявити протест. Добре, що все це у минулому.

Кардинально змінилась ситуація у області і в нашому Заводському районі зокрема, коли очолив ДПС у Запорізькій області Олексій Юрійович Тімарцев. Це не просто нова фігура у керівництві, це абсолютно новий підхід у роботі, у ставленні до представників малого бізнесу. Нам тепер не треба будувати партнерські стосунки. Вони вже збудовані. Їх треба підтримувати на такому ж рівні.

Пам'ятаю часи, коли йшла до податкової із внутрішньою напругою. Нині ж, коли відкрились центри з обслуговування платників податків – відвідини ДПІ- справжнє задоволення. І справа не лише у приміщеннях, комфортних умовах, а і в спеціалістах, які там працюють, обслуговують платників податків. Без перебільшення податкова повернулась до платників на 180 градусів. І це просто гасла. Це реальні кроки, це конкретні справи.

Начальник ДПІ у Заводському районі Володимир Жеребко систематично проводить засідання "круглих столів", куди запрошують і представників громадських організацій. Це той зворотній зв'язок, той діалог відвертості і конструктивізму який на користь і нам, підприємцям, і податковій службі.

Напередодні Дня підприємця я адресую слова вітань своїм колегам. Зичу їм успіхів у бізнесі і щиро дякую податківців за розуміння і підтримку.