Територіальні органи ДФС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сформовано новий склад Громадської ради при фіскальній службі області

25.01.2017 -

24 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Запорізькій області. На початку заходу голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Світлана Проніна повідомила присутнім про проведену роботу та організаційні заходи, зокрема, зі збору та опрацювання документів від інститутів громадянського суспільства, які виявили бажання взяти участь у новому складі Громадської ради.

Під час засідання учасники шляхом рейтингового голосування визначились із кількісним складом ради, до якого увійшли представники 18 громадських організацій.

Головою Громадської ради обрано Світлану Проніну, яка очолювала дорадчий орган у період 2014 – 2016 років. Також члени Громадської ради затвердили структуру та обрали двох заступників та уповноважених з питань напрямів діяльності.

Крім того, президії було доручено розробити положення про Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Запорізькій області та регламент.

Як відзначила заступник голови Громадської ради, голова громадської організації "Центр медіації та екаунтінгу "Точка зору" Лариса Церетелі, новий склад дорадчого органу повинен стати ефективним містком діалогу між представниками бізнесу та фіскальною службою у вирішенні нагальних проблем та зміцненні довіри до ДФС як сервісного органу.